Závlahové systémy

Automatické závlahové systémy pro zavlažování zahrad

Zavlažovací systémy Hunter

Hunter je kompletní automatický zavlažovací systém složený z mnoha prvků. Patří sem postřikovače různých typů a provedení, podzemní polyetylénové potrubí, elektrické rozvody, elektromagnetické ventily, dešťové senzory, zařízení pro filtraci vody, ovládací prvky a celá řada ostatního příslušenství. V případě nemožnosti napojení na vodovod i čerpací stanice či čerpadlo. Více informací.

Výhody automatických závlah

Mezi výhody automatických závlah pro zavlažování zahrad patří především úspora vody, času a možnost rozčlenění dle různých požadavků na závlahu. Více informací.

Instalace a údržba závlah

V první řadě je důležitý správně vypracovaný návrh, který je základem pro správnou funkčnost závlahového systému a pro spokojenost majitele. Je potřeba správně určit potřebu vody pro jednotlivé části zavlažované plochy a od toho odvíjet nároky na vodní zdroj, určit typ, počet a rozmístění postřikovačů, rozdělit pozemek na jednotlivé sekce, aby se zajistila optimální závlaha, vybrat správnou velikost potrubí a všechno ostatní příslušenství. Více informací.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Tyto informace jsou sdíleny se společností Google. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.